Volejte 602 232 109
Nemovitost je rezervována

Prodej chalupy v obci Šach Volfířov

Volfířov

1 995 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji hezkou chalupu v malebné místní části Šach obce Volfířov, která se nachází 8 km od města Dačice v okrese Jindřichův Hradec.

Jedná se chalupu o dispozici 2+1, kde je dále možné vybudovat obytné pokoje v podkroví domu. K chalupě je k dispozici prostorná stodola (35m2), garáž s dílnou (21m2) a udržovaná zahrada o výměře 427 m2.

Vstup do objektu je přes verandu do chodby, ze které je dále vstup do pokoje a kuchyně s jídelnou, která je průchozí do obývacího pokoje. Přes stodolu je přístupný sklep o velikosti 7 m2 a dále sociální zázemí.

Dispoziční řešení a velikosti jednotlivých místností naleznete na přiloženém půdorysu.

Objekt je napojen na elektřinu 230/400 V (již je schválena přeložka elektrického stožáru a vedení do země), voda je z vlastní studny (v obci se bude v nejbližší době budovat nový vodovodní řád vč. přípojky na pozemek – odložená realizace z důvodu Covidu), odpad je řešen pomocí septiku s přepadem do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem vzduch – vzduch (klimatizace) a kamny na tuhá paliva.

Prodávaná nemovitost je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak pro rodinnou rekreaci.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Prohlídku prodávané nemovitosti je možné domluvit na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

  Celková plocha:  629 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha zastavěná:  155 m2  Voda:  Studna (příprava obecní)
  Plocha zahrady:  474 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  2+1  Topení:  TČ / krb
  Lokalita:  Klidná část obce  PENB:  „G“ – dočasně uvedená