Volejte 602 232 109

Reference

Ráda bych poděkovala a udělila velkou pochvalu panu makléři Borovkovi. S manželem jsme se s ním setkali při prodeji 2 domků a ten druhý jsme si koupili. Pan Borovka byl vždy velice příjemný, vše nám ukázal, vysvětlil a hlavně se nesnažil nic zatajit nebo nějak obejít. Prodávající moc vstřícní v komunikaci s námi nebyli, takže jsme museli řešit i nějaké situace a problémy kolem domku přes pana Borovku. Hlavně nám moc pomohl, kdy nám umožnil hned po zaplacení ceny k nemovitosti přístup a vždy ochotně přijel otevřít. Potřebovali jsme uklidit a vymalovat, jinak bychom to s manželem všechno nestihli – je vážně nemocný. Teď už jsme docela zabydlení, domeček si zvelebujeme a líbí se nám tu. Takže ještě jednou velké díky panu Borovkovi a hodně spokojených klientů.

Přejí manželé Jindřich a Majka Dohnalovi z Hrachoviště

Trpělivost, ochota, snaha vyhovět všem požadavkům v kombinaci s naprostou profesionalitou a znalostí regionu tuto společnost zásadně odlišuje od přístupu realitních „gigantů“.  Ochota komunikovat kdykoli, v jakoukoli hodinu je jen zlomek jejich přidané hodnoty kvality práce.

Moc děkuji a určitě doporučuji jejich služeb využít.

Štěchová, Boršov nad Vltavou

Pohodové, lidské, ale přitom vysoce profesionální a odborné jednání. S realitní kanceláří budu nadále spolupracovat a mohu ji jedině doporučit.

Ondřej Novotný, Třeboň

Tímto se přidáváme k dalším spokojeným klientům realitní kanceláře Třeboňská realitní. I když proběhl obchod, ve kterém se nejednalo o miliony, cítili jsme se jako VIP .
S panem Ing. Švandou byla velmi příjemná spolupráce. Můžeme jen potvrdit vstřícnost, spolehlivost a bezproblémové jednání, které nám ušetřilo čas, nervy i peníze.
Jestliže vyhrajeme v loterii a budeme nakupovat další nemovitosti- obrátíme se opět na Třeboňskou realitní!

Vřele doporučujeme

Lenka a Leoš Sedláčkovi

Na Třeboňskou realitní kancelář jsem se obrátila s požadavkem pronájmu bytu. Již při našem prvním jednání mě přesvědčili, že jsem svůj požadavek vložila do rukou profesionálů a vzbudili ve mě naprostou důvěru. P. Trmatová a p. Švanda jsou velmi empatičtí a vstřícní. Pomohli mi a to velmi ochotně vyřešit i věci nad rámec jejich služeb.

Děkuji jim za to a určitě doporučuji zvolit tuto realitní kancelář pokud potřebujete jejich služby.

Lenka Horáková, Třeboň

Odvedená práce, přístup ke klientovi, právní servis, ochota věnovat zakázce naprosto vše, co bylo potřeba a co jsme jako klienti očekávali, ochota kdykoliv komunikovat, přijet, vše vysvětlit, to byly důvody, proč jsem opustili konkurenční velkou realitní společnost a zakázku předali panu Švandovi a paní Trmatové. Naprosto skvělý servis! Bez nadsázky můžeme potvrdit, že nebýt jejich soustavného sledování našeho nejednoduchého případu, prodej bychom nezrealizovali. Patří jim náš veliký dík, neboť fungovali po několik měsíců jako rodinný lékař – znali celou naši anamnézu a věnovali nám výbornou péči. Musíme opravdu moc pochválit.

Děkují Kutheilovi, České Budějovice

Rád bych touto cestou poděkoval za veškeré služby poskytnuté vaší realitní kanceláří při prodeji mého domu v Lužnici a zároveň při nákupu bytu v Třeboni. Přístup pana Švandy a paní Trmatové byl velmi profesionální a milý, vše, co bylo třeba ihned zařídili a aktivně se podíleli na prodeji mého domu. Ještě jednou oběma děkuji a přeji vám mnoho úspěchů ve vaší činnosti. Pokud budu v budoucnu řešit prodej nebo nákup nemovitosti tak s velkou pravděpodobností využiji opět vašich služeb.

Pavel Babický, Lužnice

Prostřednictvím realitní kanceláře Třeboňská realitní s.r.o. jsem se rozhodl prodat svůj byt v Třeboni. Spolupráce probíhala od samého začátku velmi dobře, od prvotního profesionálního nafocení nemovitosti, prohlídky se zájemci až po finální prodej bytu. Spolupráci s kanceláří Třeboňská realitní s.r.o. mohu vřele doporučit všem lidem ve svém okolí.

Děkuji.

Jan Matlas, Třeboň

4,4
(35)
Ohodnoťte nás
5,0
(1)