Volejte 602 232 109

O nás

Profesionalita

Klientům poskytujeme kvalitní
služby založené zejména na
osobním přístupu.

Společný úspěch

Nikdy neslibujeme nemožné, ale pro dosažení úspěchu vždy uděláme maximum.

Dlouhodobý vztah

Budujeme dlouhodobý vztah s klientem, ze kterého budou profitovat obě strany.

Komunikace

Vždy odpovíme na každý kontakt, telefonát či email, který obdržíme od zákazníka a pravidelně komunikujeme.

Představení

Třeboňská realitní s.r.o. je společnost s dlouholetými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi, která je nástupnickou organizací fyzické osoby Ing. Martin Švanda, poskytující realitní služby již od roku 1999.

Klientům poskytujeme kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu k zákazníkům a našich znalostech z oblasti realitního a finančního trhu. Naše kancelář si za výsledky své práce získává zaslouženou důvěru a přízeň našich klientů. Spokojení zákazníci, kteří se na nás s důvěrou opakovaně obracejí a doporučují nás svým přátelům, jsou bezesporu naší nejlepší vizitkou.

Náš přístup je založen na pevných a tradičních hodnotách, především na solidnosti, kvalitě a individuálním přístupu. Naším prvořadým zájmem je spolupracovat s klienty tak, abychom pro ně našli takové řešení, které pro ně bude znamenat skutečnou hodnotu a přispěje k jejich úspěchu. Nikdy neslibujeme nemožné, ale pro dosažení úspěchu vždy děláme maximum.

Chceme, aby nás klienti vnímali tak, jako my vnímáme je: Jako skutečné partnery.

Naše hodnoty

Naším zájmem je budovat dlouhodobý vztah s klientem, ze kterého bude profitovat jak klient, tak i zprostředkovatel obchodu s cílem poskytovat prvotřídní služby.

Našim zákazníkům garantujeme vysoce etické a profesionální jednání.

Věnujeme dostatek času tomu, abychom nejprve porozuměli Vašemu záměru a Vašim potřebám. Poskytujeme individuální, osobní, otevřený přístup, založený na profesionálním jednání a poctivosti. Pouze tak je možno poskytnout služby takové kvality, jaké od nás naši klienti právem očekávají.

Naší zásadou je odpovědět na každý kontakt, telefonát či email, který obdržíme od zákazníka, pravidelně s ním komunikovat a být tak i jeho poradcem. Toto je důvod, proč se na nás zákazníci opakovaně obracejí. Tento náš přístup je jedním z důležitých faktorů, které udržují naši dobrou pověst u našich klientů.

Ve znaku máme symbol našeho města. Jsme Třeboňská realitní …