Volejte 602 232 109
Nemovitost je pronajata

Pronájem zavedené restaurace v Třeboni

Jindřichův Hradec, Třeboň

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem plně vybavené restaurace ve velmi atraktivní lokalitě v těsné blízkosti centra Třeboně.

Jedná se o restauraci Pěšárna o celkové kapacitě až 100 osob, která se skládá z 50 míst restaurace a 50 míst v zimní zahradě. V zadní části pozemku je dále k dispozici velký prostor s krytou pergolou, kde se nachází nadstandardně řešený venkovní grill, taneční parket, sociální zařízení a dětské hřiště.

K dispozici je kompletní zařízení a vybavení restaurace včetně nadstandardního vybavení kuchyně. Součástí kuchyně je mimo jiné několik chladicích boxů, skladových prostorů atd.

Restaurace splňuje veškeré hygienické požadavky.

Provoz lze zahájit ihned bez nutnosti jakékoliv další investice. Restaurace má vysoký potenciál pro dosahování výborných ekonomických výsledků. Bonusem pro provoz restaurace je vazba na ubytování v podobě poskytování jídel pro ubytované hosty v penzionu Schwarzenberský seník s kapacitou 53 lůžek viz. www.senik-trebon.cz

V podkroví restaurace se dále nachází zasedací místnost (kancelář) a 3 nadstandardně vybavené bytové jednotky s vlastním sociálním zařízením.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Kauce + provize RK