Volejte 602 232 109
Nemovitost je pronajata

Pronájem zavedené restaurace / baru v centru Třeboně.

Třeboň

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem restaurace / baru na velmi atraktivní adrese na Masarykovo náměstí v Třeboni.

Jedná se o prostory současného Monkey baru (přízemí budovy) a klubu v suterénu objektu.

Současný bar je přístupný přímo z Masarykova náměstí a jeho celková kapacita je až 100 míst. Tento bar se skládá z hlavního prostoru o kapacitě cca 40 míst, dále 20 míst v salonku a 40 míst na venkovní zahrádce na Masarykově náměstí. K dispozici je dále kuchyně s přípravnou, sklady a toalety.

Klub v suterénu objektu se skládá ze vstupního prostoru přímo z Masarykova náměstí a 5 samostatných místností, kde v jedné je hlavní barový pult, dále je k dispozici šatna, toalety a sklad. Provoz lze zahájit ihned a je vhodný např. jako vinárna, kavárna atp.

Provozovna splňuje veškeré hygienické požadavky.

V případě zájmu o provozování baru je možné se domluvit na odkoupení vybavení od současného provozovatele Monkey baru. Tento komerční prostor má vysoký potenciál pro dosahování výborných ekonomických výsledků. Bonusem pro provoz je vazba na ubytování v podobě poskytování jídel pro ubytované hosty.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Kauce + provize RK.