Volejte 602 232 109

Prodej venkovské usedlosti Smržov

Smržov

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu zděného rodinného domu 6+kk s okrasnou zahradou a krytým stáním pro 3 automobily v obci Smržov, ležící nedaleko rybníka Dvořiště přibližně 13 km od Třeboně.

Stáří domu je 2 roky, kolaudace proběhla na podzim 2023.

Jedná se o zdařilou realizaci spojující respekt k tradiční venkovské architektuře s využitím moderních materiálů a technologií, které poskytují zdravé, příjemné a zároveň energeticky úsporné bydlení.

Stavba s jednoduchými liniemi a tradičním tvarem nabízí pohodlné bydlení v prostoru s obývací užitnou plochou 236 m2. V domě jsou použity nadstandardní materiály s nadčasovým designem. Velký pozemek je zárukou dostatečného soukromí, a proto je dům v maximální možné míře otevřen do okolní okrasné zahrady.

Dům se skládá ze dvou podlaží. Dominantou domu je v přízemí, které má užitnou plochu 116 m2, je velkorysý obývací pokoj o výměře 56 m2 s překrásnými kachlovými kamny spojený s prostornou jídelnou a kuchyní.
Dále se zde nachází ložnice se samostatnou pracovnou, 2 koupelny s toaletou, technická místnost a hlavní vstup se zádveřím.
Z obývacího pokoje se pak vystupuje na prostornou terasu s posezením, zastřešenou kvalitním sklem, o výměře 45 m2. Zápraží domu je zastřešeno stejným způsobem.
Podkroví s užitnou plochou 120 m2 disponuje 3 samostatnými ložnicemi a jednou koupelnou s WC.
V interiéru dominuje bílá barva, použitá na stěnách, která dává vyniknout nábytkovým solitérům, které dodávají domu osobitý venkovský ráz. U všech oken jsou nainstalovány předokenní žaluzie. V přízemí je podlahové vytápění doplněné kachlovými kamny. Celý dům je připojen na obecní vodovod a vlastní studnu, vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem s rozvodem do podlah.
Bydlení v této lokalitě nabízí dostupnou občanskou vybavenost v místě chráněné krajinné oblasti Třeboňsko s krásnou přírodou a zajištěným soukromím.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Prohlídku prodávané nemovitosti je možné domluvit na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

  Plocha zastavěná:  158 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha užitná:  236 m2  Voda:  Obecní + vlastní studna
  Plocha zahrady:  5 031 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  6+kk  PENB:  „G“ – dočasně uvedená
  Lokalita:  Okraj obce  Poznámka:  Zastřešené stání pro 3 auta