Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rodinného domu Třeboň

Jindřichův Hradec, Třeboň

7 770 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům o celkové dispozici 6+1 v klidné části města Třeboň, v lokalitě zvané Na Kopečku.

Jedná se o plně podsklepený udržovaný dům postavený v roce 1990, kdy v roce 2007 došlo k výměně oken.

Ve zvýšením přízemí domu se z předsíně s vestavěnou skříní vchází chodbou do obývacího pokoje spojeného s kuchyní, kde je i umístěna praktická spíž na potraviny. Ze vstupní chodby jsou dále vpravo vstupy do 2 pokojů a vlevo do koupelny se sprchovým koutem a na samostatnou toaletu. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, kde se nachází krytá pergola s posezením.

Po schodech nahoru se dostáváme do horního patra, kde se nachází 3 samostatné neprůchozí ložnice a dále pak koupelna s vanou a samostatné WC. Je zde i komora, kde je umístěn elektrický bojler.

V suterénu domu je garáž na jedno vozidlo s automatickými vraty, prostor pro dílnu, prádelna s vanou a dalším elektrickým bojlerem, kotelna a další skladovací místnosti. V celém suterénu není patrná žádná vlhkost, dům je kvalitně odizolován.

Vytápění domu je zajištěno buď plynovým kotlem, elektrokotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Všechny vytápěcí zdroje jsou plně funkční. Elektřina 230/400V, voda a kanalizace obecní.

Nemovitost je vystavena z cihel o šířce 50 cm, elektřina v celém domě je v mědi. Dům je udržovaný, ve velice dobrém technickém stavu.

Zastavěná plocha domu je 108 m2, plocha hezké zahrady se vzrostlými keři a pergolou je 290 m2.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

  Celková plocha:  398 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha zastavěná:  108 m2  Voda:  Obecní
  Plocha zahrady:  290 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  6+1  PENB:  „G“ – dočasně uvedená
  Lokalita:  Klidná část města  Poznámka:  Garáž