Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rodinného domu Suchdol nad Lužnicí

Jindřichův Hradec, Suchdol nad Lužnicí

1 995 000 Kč s provizí RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v širším centru města Suchdol nad Lužnicí, v ulici Palackého.

Dům o zastavěné ploše 220 m2 je postaven do tvaru písmene U, kde část domu je tvořena bytovou jednotkou o dispozici 3+1, která je částečně podsklepená. Ve zbylé části domu se nachází dílna, garáž a místnost, která byla využívána jako komerční prostor o výměře 30 m2 (prodejna textilu) se vstupem z ulice. K domu náleží udržovaná zahrada o celkové ploše 814 m2.

Po vstupu do domu vcházíme do předsíně, ze které jsou vstupy do kuchyně, koupelny s toaletou, samostatného pokoje vpravo od vchodu a dále do sklepa a na půdu. Vlevo za kuchyní se nachází ložnice, vpravo je obývací pokoj. Do dílny o výměře 16 m2 je vstup ze dvora, ze kterého je též vstup do garáže. Garáž je dále průchozí do komerčního prostoru lze jí tedy využít i jako sklad. Půda domu je nevyužitá a díky dostatečné výšce střešní konstrukce je možné zde vybudovat další obytné pokoje.

Dům je v původním stavu a je napojen na veškeré inženýrské sítě (el. energie 230/400 V, obecní vodovod, studna využívaná na zalévání zahrady, kanalizace, plynová přípojka). Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení či ke komerčnímu využití, v blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost (lékař, obchody, úřad, škola, školka, pošta atd.).

Financování nemovitosti hypotečním úvěrem Vám rádi zajistíme.

  Plocha zastavěná:  220 m2  Elektřina:  220/400 V
  Plocha obytná:    95 m2  Plyn:  ano
  Plocha zahrady:  814 m2  Studna:  ano
  Komerční prostor:    30 m2  PENB:  „G“ – nebyl dodán