Volejte 602 232 109
Nemovitost je rezervována

Prodej rodinného domu se zahradou

Praha

12 499 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový rodinný dům se zahradou v ulici Dvouletky, ve známé a žádané lokalitě Prahy 10 Strašnice (sídliště Solidarita), nedaleko metra A "Strašnická" (cca 700 m). Velikou výhodou tohoto prodávaného domu je fakt, že se jedná o rohový krajní dům s bezproblémovým příjezdem k nemovitosti.

Řadový dům je dispozičně řešen dvougeneračně jako 2+1 a 2+kk, v domě jsou nainstalovaná plastová okna.

V přízemí domu se nachází vstupní chodba, ze které je vstup do samostatné ložnice a dále se pak z chodby vstupuje do koupelny se sprchovým koutem a WC, kuchyně a na konci chodby je pak obývací pokoj s výstupem na terasu. Prostor pod schodištěm je možno využít jako úklidovou komoru nebo šatnu. Po schodišti se pak dostáváme do patra, kde se nacházejí koupelna s WC a dva pokoje, a to ložnice a dále pak pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je možné vystoupit na prostornou lodžii.

Elektřina 230/400 V, vytápění domu zajištuje plynový kotel.

Dům je udržovaný, v dobrém technickém stavu.

Předzahrádka, ze které se vstupuje do domu, je ve výhradním vlastnictví majitele a má výměru 36 m2. Zahrada za domem, která je vlastněna formou spoluvlastnických podílů, je možné výhradně využívat ve výměře cca 50 m2, tato část je oplocena nízkým plotem. Z hlavní silnice je pak díky výhodnosti krajního řadového domu možno se dostat až k zahradě.

Zastavěná plocha domu je 58 m2, užitná plocha domu je přibližně 90 m2.

V okolí se nachází veškerá potřebná infastruktura včetně obchodů a služeb a k relaxaci může kromě vlastní zahrady posloužit krásný part Solidarita.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.