Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rodinného domu Rožmberk nad Vltavou

Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou

4 490 000 Kč s provizí RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v atraktivní lokalitě v Rožmberku nad Vltavou v těsné blízkosti centra města.

Dům je o celkové zastavěné ploše 150 m2 a v jeho levé části je situován průchod na zahradu. V pravé části objektu se nachází bytová jednotka 3+1, kdy po vstupu vcházíme do chodby, ze které je vstup do obytné kuchyně s jídelnou, která je dominantní místností přízemí domu. V kuchyni jsou umístěna krbová kamna a vedle kuchyně v chodbě je praktická úklidová komora. V přízemí se dále nachází prostorná koupelna s rohovou vanou, WC s bidetem a dvoj umyvadlem.

V patře domu se nachází 3 hezké světlé pokoje, které současní majitelé využívají ke komerčnímu pronájmu, celková kapacita pokojů je 10 lůžek.

Dům je podsklepený, do sklepa se vstupuje z chodby po krásném kamenném schodišti a jsou zde umístěny 2 bojlery na ohřev vody, v druhé části sklepa s klenbovým stropem je vybudována nová koupelna se sprchovým koutem a započala zde výstavba společenské místnosti.

Na zahradě domu o výměře 187 m2 je příjemná terasa s posezením s výhledem na řeku a hrad Rožmberk.

V roce 2007 byla provedena rekonstrukce domu (voda, odpady, elektřina) a v loňském roce nová fasáda.

Dům je napojen na základní inženýrské sítě (el. energie 230/400 V, obecní vodovod, kanalizace) a je vytápěn elektrickými přímotopy a krbovými kamny.

Nemovitost je vhodná jak k trvalému bydlení, tak ke komerčnímu využití a je vynikající investiční a podnikatelskou příležitostí. V blízkosti se nachází základní občanská vybavenost (lékař, obchody, úřad, pošta, bankomat atd.).

Dům se prodává včetně veškerého vybavení, které je uvedeno na fotografiích.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Financování nemovitosti hypotečním úvěrem Vám rádi zajistíme.