Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rodinného domu Majdalena

Jindřichův Hradec, Majdalena

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Majdalena nedaleko Třeboně.

Jedná se o přízemní udržovaný dům, který se skládá ze 2 bytových jednotek.

Bytová jednotka, označená v půdorysu jako č. 1, je o dispozici 2+1, bytová jednotka č. 2 je o dispozici 1+1 s větší šatnou.

Obě bytové jednotky jsou propojeny stodolou o výměře 38 m2. Součástí technického příslušenství k domu je i garáž a dílna. Na zahradě se dále nachází i sklep vhodný k uskladnění potravin atd. Vedle dílny se nachází zastřešená pergola.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem nebo kamny na tuhá paliva. Elektřina 230/400, voda a kanalizace obecní. Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou.

Dům je udržovaný, v dobrém technickém stavu. Střešní krytina je stará zhruba 15 let. Nad celým půdorysem domu a stodoly se nachází rozsáhlá půda s možností další výstavby.

Celková zastavěná plocha domu je přibližně 220 m2, plocha dílny s pergolou je přibližně 55 m2. Plocha hezké zahrady se vzrostlými stromy je 198 m2. K domu dále náleží i druhá část zahrady o výměře 362 m2, která je v dlouhodobém pronájmu od Města Třeboň.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

  Celková plocha:  1 101 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha zastavěná:  275 m2  Voda:  Obecní + vlastní studna
  Plocha zahrady:  290 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  2+1 a 1+1  PENB: „G“ – dočasně uvedená
  Lokalita:  Obec  Poznámka:  Garáž