Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rodinného domu Lišov

České Budějovice, Lišov

2 590 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v centru města Lišov u Českých Budějovic.

Jedná se o řadový dům o zastavěné ploše 230 m2 a dvůr se zahradou o velikosti 297 m2. Objekt je rozdělen průjezdem procházejícím na dvůr na dvě části, kde z průjezdu v levé části je vchod do bytu o dispozici 2+1 a celkové výměře 69 m2. V pravé části od průjezdu se nachází bývalá provozovna / byt o dispozici 1+1 o výměře 37 m2. Na obytnou část domu navazuje zděná kolna, ve které se nachází kotelna s plynovým kotlem, dřevník, dílna a sklad (celkem 38 m2). Objekt je v pravé části podsklepen.

Dále je možné rozšířit dispozici domu v podkrovní části, kde se nachází prostorná půda o výměře 120 m2.

Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Ohřev TV je zajištěn el. bojlerem ovládaným před HDO. V pravé části domu se nachází funkční krb. Na dvoře je kopaná kamenná studna hluboká 7- 8 m.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení, v blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost (lékař, obchody, úřad, škola, školka, pošta atd.).

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.