Volejte 602 232 109

Prodej rodinného domu Horní Planá Hůrka

Český Krumlov, Horní Planá

6 990 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům na Lipensku v Horní Plané, místní části zvané Hůrka.

Prodávaná nemovitost se skládá ze 2 samostatných, na sobě nezávislých domů, z nichž je každý o dispozici 4+kk. Předmětem prodeje jsou oba dva domy, které jsou součástí dvojdomku. Je možné koupit vše jako celek nebo pouze část.

Vstup do domu je do prostorné chodby, ze které jsou jednotlivé vstupy do obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, dále do technické místnosti, koupelny s toaletou a na schodiště do podkroví. Z obývacího pokoje je dále vstup na terasu, ze které je výhled na vodní nádrž Lipno a vstup na zahradu o velikosti cca 450 m2. V podkroví domu se nacházejí 3 pokoje a koupelna s toaletou. Z dvou dětských pokojů je možný vstup na balkon. Druhý dům je o stejné dispozici, zrcadlově otočen viz. přiložený půdorys.

Nemovitost má vlastní zdroj pitné vody z vrtané studny, odpad je napojen na veřejnou kanalizaci. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem. Jedná se o novostavbu z roku 2015

V současné době se dům využívá jako ubytovací zařízení s celoročním provozem a stálou klientelou, kdy má zajímavé ekonomické výsledky, které budou předloženy vážným zájemcům při osobním jednání.

Nemovitost je nabízena včetně veškerého vybavení, které je uvedeno na fotografiích.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

Plocha pozemku:524 m2Elektřina:230/400 V
Plocha zastavěná:103 m2Voda:vrtaná studna
Plocha zahrady:421 m2Vytápění:elektrokotel
Dispozice:2x 4+kkOdpad:veřejná kanalizace
Rok výstavby:2015PENB:„G“ – dočasně uvedená