Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rodinného domu Borovany

České Budějovice, Borovany

3 290 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v širším centru města Borovany.

Jedná se o řadový dům o zastavěné ploše 155 m2 a dvorku o velikosti 90 m2. Objekt je rozdělen průjezdem procházejícím na dvůr na dvě části, kde z průjezdu v levé části je vchod do bytu o dispozici 1+1 o celkové výměře 34 m2. V pravé části od průjezdu se nachází druhý byt o dispozici 2+1 o výměře 45 m2. Na dvoře se nachází garáž a několik technických místností a v pravé části dvorku pak bývalé hospodářské příslušenství.

Dům je v pravé části částečně podsklepen. Dispozici domu je dále možné rozšířit v podkrovní části, kde se nachází prostorná půda o výměře 120 m2.

Dům má plastová okna a je zateplený, střešní krytina stará cca 5 let.

Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění domu je zajištěno elektrickými přímotopy a ohřev vody zajišťuje bojler.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení, v blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost (lékař, obchody, úřad, škola, školka, pošta atd.).

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.