Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rodinného domu 5+kk, Srubec

České Budějovice, Srubec

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 5+kk v atraktivní a klidné lokalitě v obci Srubec u Českých Budějovic.

Jedná se o podsklepený dům postavený z pórobetonových tvárnic o zastavěné ploše 112 m2.

V přízemí domu se nachází předsíň s technickou místností a dále chodba, ze které jsou jednotlivé vstupy do pokoje pro hosty, koupelny s toaletou, obývacího pokoje (30 m2) s krbovými kamny se vstupem do zahrady, kuchyně s prostornou komorou pro uskladnění potravin, jídelní částí propojenou s obývacím pokojem a vstupy do patra a suterénu objektu.

V podkroví se nachází 2 dětské pokoje, ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstup na terasu, ze které je výhled na Kleť, nejvyšší horu Blanského lesa.

Na terase pod střechou se dále nachází sauna pro 4 osoby vytápěna elektrickou energií.

V suterénu domu je garáž pro jeden osobní automobil, dílna, technická místnost a chodba se schodištěm, kde z mezipodesty je druhý vchod na zahradu.

Oplocená, snadno udržovatelná zahrada má výměru 912 m2. Zahrada je velmi upravená, se vzrostlými keři. Na západní straně pozemku se nachází pergola, která je přístupná i z obývacího pokoje rodinného domu.

Dům, jehož kolaudace proběhla v roce 2000 je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem (v každé místnosti lze regulovat vlastní teplotu) a krbovými kamny umístěnými v přízemí v obývacím pokoji.

Po celém domě jsou rozvody funkčního centrálního vysavače a plastová okna opatřena předokenními venkovními roletami.

Z důvodu umístění vysílače na střeše domu pro příjem internetového signálu je pro majitele zajištěn internet zdarma.

Energetická třída „D“ – méně úsporná.

Z obce Srubec je velmi dobrá dopravní dostupnost do města České Budějovice. Zastávka MHD je v docházkové vzdálenosti cca 5 min. Dále se 250 m od rodinného domu nachází mateřská škola.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

 

 

 Plocha zastavěná: 112 m2 Elektřina: 230/400 V
 Plocha zahrady: 912 m2 Plyn: ano
 Kolaudace: 2000 Odpad: veřejná kanalizace
 Garáž: ano Občanská vybavenost: kompletní
 Sklep: ano PENB: „D“ – méně úsporná