Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej restaurace s penzionem v Lomnici nad Lužnicí

Jindřichův Hradec, Lomnice nad Lužnicí

5 490 000 Kč s provizí RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji restauraci s penzionem v Lomnici nad Lužnicí.

Jedná se o restauraci EDEN, která byla kolaudována v roce 1984 s celkovou kapacitou restaurace 74 míst, ubytovací kapacitou 14 lůžek a nevyužívanou prostornou půdou (185 m2).

V přízemí se nachází restaurace se salonkem (74 míst) a venkovní zahrada s vlastním barem, jejíž kapacita je cca 30 míst, dále sociální zázemí restaurace a kuchyně se zázemím pro zaměstnance (šatna, sklady a chladící místnost). V severovýchodní části domu je druhý vstup, který slouží jako zázemí provozu a zásobovací rampa se vstupem do skladů a výtahem do suterénu domu, kde se nacházejí další sklady a chladící box.

V prvním patře je celkem 5 pokojů o celkové kapacitě 14 lůžek. Pokoje mají pánské a dámské sociální zázemí na patře domu, kde se dále nachází sklady, technická místnost a vstup na prostornou půdu (185 m2), s možností vybudování dalších pokojů.

Objekt je napojen na veškeré sítě, vytápění je zajištěno plynovým kotlem, dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.

Restaurace s penzionem je vynikající investiční a podnikatelskou příležitostí v turisticky velmi atraktivní a žádané lokalitě Třeboňska a to díky své poloze navazující na sportovní areál Tatran Lomnice nad Lužnicí a velmi dobré dopravní dostupnosti do centra města (750m), vlakového nádraží (500m) a autobusové zastávky (300m).

Nemovitost je možné využít pro podnikatelskou činnost a zároveň díky velikosti domu je zde možno si zařídit i vlastní bydlení v místě podnikání.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku či více informací k nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a nemovitostí Vás provedeme.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.