Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rekreačního domku v blízkosti rybníka Dvořiště

Jindřichův Hradec, Smržov

2 499 000 Kč s provizí RK

Zděný rekreační domek o dispozici 5+kk a výměře 84 m2 a nachází se v blízkosti rybníka Dvořiště a je na vlastním pozemku.

V přízemí po vstupu do domku přijdeme do chodby ze které je vstup do koupelny s WC a do prostorné jídelny. Malá kuchyňka je plně vybavena nádobím a spotřebiči jako je lednice a el. sporák. Nachází se zde v přízemí také jedna ložnice. Po pěkném dřevěném schodišti přijdeme do patra, kde je obývací pokoj s TV a 2 další ložnice. Terasa přístupná z dolní jídelny je směřována na jihozápadní stranu. Chata se prodává včetně vybavení. Nábytek je pěkný a zachovalý.

Domek je částečně podsklepený. Ve sklepě se nachází technické zázemí, vodárna s čerpadlem, bojler a je zde dostatečně místa pro uskladnění sekačky, jízdních kol, paddleboardu atd.

Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva (dřevo), ohřev vody je pomocí bojleru. Objekt je napojen na veřejný rozvod elektřiny (230, 400V), voda je ze studně na pozemku (nové rozvody v plastu), kanalizace je řešena septikem.

Objekt je veden jako stavba pro rodinnou rekreaci a z tohoto důvodu nebude vyhotoven průkaz energetické náročnosti budovy (PENB).

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti hypotečním úvěrem Vám rádi zajistíme.

V případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Plocha pozemku:152 m2 (v os.vlastnictví)Elektřina:230/380 V
Plocha zastavěná:51 m2Voda:pitná
Poloha:V blízkosti rybníkaOdpad:septik
Dispozice:5+kkPENB:„G“ – nemusí být