Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej rekreačního areálu Centrum Česká Kanada

Jindřichův Hradec, Kunžak

Cena na vyžádání v RK

Nabízíme k prodeji zavedený rekreační areál u obce Kunžak v srdci překrásné oblasti České Kanady.
Jedná se o rozsáhlý areál o celkové rozloze 2,3 ha s ubytovací kapacitou 308 lůžek, který se nachází nad údolím Struha, obklopeném lesy, potokem a rybníky.
V budově se nachází restaurace pro 120 osob, stylový bar a vybavená kuchyň. V patře budovy se nachází 6 pokojů s příslušenstvím o celkové kapacitě 15 lůžek. V podkroví jsou 2 pokoje a byt s vestavěným patrem a příslušenstvím. Stavba je podsklepená jsou zde sprchy a WC pro chatky. Dále prostor pro wellness, garáž, dílna, sklady s možností dalšího využití. Kotelna s elektrickým kotlem i kotlem na pevná paliva.
Spodní penzion je určen pro velké skupiny. Je rozdělen do 5 částí (tzv. studia A-D a K) o celkové kapacitě 108 lůžek, která jsou umístěna ve 32 pokojích, 1 bytě se samostatným příslušenstvím a dále 6 pokojů typu sport se společným sociálním zařízením na chodbě o kapacitě 18 lůžek. V této budově se zároveň nachází i 3 samostatné učebny s tabulí, vhodné ke školení, prezentační akce. V přízemí je tělocvična s kobercovým povrchem a společenské místnosti. Je tu technické zázemí, prádelna, umývárny, akumulační nádrž atd.
V areálu se nachází 6 samostatně stojících bungalovů s vlastním příslušenstvím s celkovou kapacitou 34 lůžek.
35 chatek s kapacitou 136 lůžek ke kterým je příslušenství v samostatné zděné budově.
V rozlehlém areálu se nabízí široká možnost volnočasového a sportovního vyžití v podobě fotbalového a beachvolejbalového hřiště, na nohejbal atd. Je zde venkovní posezení pod pergolou, kamenný gril, samostatné ohniště s krytou pergolou a také další zděné budovy vedle penzionu, které je možno využít jako dílny, sklady, herny v případě nepřízně počasí.
Jedná se o ideální místo pro pořádání firemních školení, svateb, teambuildingových akcí, škol v přírodě, dětských táborů, rodinné rekreace apod.
Parkování pro ubytované hosty je zajištěno na parkovacích plochách uvnitř areálu, kde se rovněž nachází uzamykatelná úschovna kol.
Areál je provozován od roku 2007 je vynikající investiční a podnikatelskou příležitostí v turisticky velmi atraktivní lokalitě přírodního parku Česká Kanada.
Zároveň od stávající majitelky převezmete veškeré know-how a kontakty na klientelu, včetně webových stránek.
K areálu patří nově zrekonstruované trafo, vlastní vodárna a kanalizace.
Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. Voda je dodávána z městského řadu.
Možnost využití zrekonstruované vrtané studny s 63 m hlubokým vrtem. Vytápění spodního penzionu je zajištěno pomocí 4 elektrokotlů. Ohřev teplé vody je zajištěn pomocí elektrických bojlerů. Elektřina 220/380 V. PENB budovy je D méně úsporná.
Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme. Uvedená cena je včetně veškerého vybavení.
V případě zájmu o prohlídku či více informací k nemovitosti nás neváhejte kontaktovat.