Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej RD Suchodol nad Lužnicí

Suchdol nad Lužnicí

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům ve vilové čtvrti v ulici Bož. Němcové v Suchdole nad Lužnicí.

Jedná se o podsklepený dům z roku 1966, jehož zastavěná plocha je 102 m2, součástí je i prostorná zahrada o výměře 802 m2. Dům je vhodně umístěný na rohové parcele a díky tomu jsou zde 2 vjezdy na pozemek.

V přízemí se nachází předsíň, ze které se dále postupuje chodbou do ložnice rozdělenou příčkou na 2 pokoje, dále je pak kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Z chodby se vstupuje do spíže a samostatného WC. Za kuchyní je potom vstup do koupelny s vanou.

Sklepní prostor je rozdělený na 4 části, kde se kromě kotelny nachází ještě dílna a dvě další skladovací místnosti. Z předsíně se po schodech vystupuje na prostornou půdu o výměře 72 m2, kde je možná další případná výstavba, světlá výška půdy je 3,8 m.

Na dvoře je dřevěná dílna/sklad a garáž, v zadní části zahrady pak dřevěný domek pro děti.

Elektřina 230/400 V, voda obecní + vlastní studna, kanalizace obecní. K domu je přivedený plyn, ale není využívaný.

Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva umístěný ve sklepě ohřev vody je zajištěný elektrickým bojlerem, který se nachází v koupelně.

Dům je v původním, ale udržovaném stavu.

Prodávaný dům je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak pro rodinnou rekreaci nebo vzhledem k umístění i k podnikání v oblasti ubytovacích služeb.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, škola, školka, dětské hřiště, lékárna, pošta, banka atd.)

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme

  Celková plocha:  904 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha zastavěná:  102 m2  Voda:  Obecní + studna
  Plocha zahrady:  802 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  3+1  Plyn:  K dispozici
  Lokalita:  Klidná část obce  PENB:  „G“ – dočasně uvedená