Volejte 602 232 109
Nemovitost je rezervována

Prodej RD Suchodol nad Lužnicí

Suchdol nad Lužnicí

3 495 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům ulici Husova v Suchdole nad Lužnicí.

Jedná se o nepodsklepený řadový dům v širším centru obce, jehož celková zastavěná plocha včetně dvorku je 332 m2, samotný dům s příslušenstvím má přibližnou plochu 220 m2 a dvorek pak 112 m2.

Hlavní vstup do domu je z Náměstí T.G. Masaryka za obecním úřadem. Po vstupu do domu se nachází předsíň, ze které se dále postupuje chodbou vlevo do ložnice, vpravo je pak samostatná koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou. Rovně se dále postupuje do kuchyně s jídelnou a vlevo je pak umístěný světlý obývací pokoj.

V zadní části chodby je pak samostatné WC, ložnice a na konci chodby pak druhý vstup do domu z ulice Husova. Za dveřmi je pak ještě jedna místnost, kde započala rekonstrukce a kde je možno vybudovat další pokoj se sociálním zařízením.

Nad domem se navíc nachází rozlehlá půda, kam jsou vytaženy rozvody s možností další výstavby. Na dvorku je pak technická místnost s dílnou s kotelnou. Za domem je pak dřevník se zásobou palivového dřeva.

Elektřina 230/400 V, voda obecní + vlastní studna, kanalizace obecní. K domu je přivedený plyn, ale není využívaný.

Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva (dřevo, pelety) umístěný v technické místnosti.

Dům je po rekonstrukci střechy a místností (nová plastová okna, podlahy, rozvody, dlažby, koupelna, toaleta atd.)

Prodávaný dům je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak pro rodinnou rekreaci nebo vzhledem k umístění i k podnikání v oblasti ubytovacích služeb.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, škola, školka, dětské hřiště, lékárna, pošta, banka atd.)

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

  Celková plocha:  332 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha zastavěná:  220 m2  Voda:  Obecní + studna
  Plocha zahrady:  112 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  4+1  PENB:  „G“ – dočasně uvedená
  Lokalita:  Centrum obce  Parkování:  Ano