Volejte 602 232 109

Prodej penzionu Přední Výtoň – Pasečná

Český Krumlov, Přední Výtoň

Cena na vyžádání v RK

Nabízíme k prodeji zavedený penzion s přilehlými pozemky v obci Pasečná u Lipenského jezera.

Jedná se o třípodlažní budovu s ubytovací kapacitou 56 lůžek ve 20 pokojích, prostornou restaurací se zázemím, technickými budovami, bufetem s venkovním posezením a ustájení pro zvířata.

Budova o jednom podzemním a dvou nadzemních podlaží prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí a její zastavěná plocha je 868 m2. Penzion se nachází nedaleko obce Přední Výtoň a 7 km od hraničního přechodu do Rakouska (Guglwald) a díky této vzdálenosti je penzion v zimě využíván hosty, kteří lyžují na rakouské straně Šumavy (Sternstein, Hochficht). V letní sezoně hosté uvítají cyklostezky vedoucí přímo kolem penzionu na trase Mühlviertel Lipensko, či nové cyklotrasy kolem Lipenského jezera.

V podzemním podlaží se nachází sauna a tělocvična se sociálním zázemím, prádelna se sušárnou, kotelna s tepelným čerpadlem a kotlem na dříví a lyžárna.

V prvním nadzemním podlaží se nachází 12 pokojů, kancelář, sklad prádla, restaurace s kapacitou 50 míst, salonek s kapacitou 30 míst, dětský koutek, sociální zázemí, velmi prostorná a kompletně vybavená kuchyně s oddělenými skladovacími prostory s vlastním vstupem pro zásobování.

Ve druhém nadzemním podlaží je 8 pokojů, byt majitele a úklidová místnost.

V penzionu jsou 2-5 lůžkové pokoje a jeden apartmán. Každý pokoj je kompletně vybavený (lednice, TV) a má svojí samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Na rozlehlém, 1,5 ha velkém, oploceném pozemku se nabízí široká možnost volnočasového vyžití v podobě bazénu, travnatého hřiště, hřiště pro děti, možnosti venkovního posezení u ohniště. V oddělené spodní části zahrady se nachází malá farma se zvířaty. Část pozemků lze dle stávajícího územního plánu využít jako stavební pro případné rozšíření ubytovací kapacity.

Parkování pro ubytované hosty je zajištěno na parkovací ploše uvnitř areálu, kde se rovněž nachází uzamykatelná úschovna kol.

Penzion je provozován od roku 2013 a je vynikající investiční a podnikatelskou příležitostí v turisticky atraktivní lokalitě. Zároveň od stávajícího majitele převezmete veškeré know-how a kontakty na klientelu, včetně webových stránek a rezervačního systému ubytování.

Vytápění a ohřev vody v penzionu je zajištěno tepelným čerpadlem s akumulačními nádržemi či je možnost penzion vytápět kotlem na dřevo. Elektřina 220/380 V. Voda je z vlastní studny s vydatným zdrojem nezávadné vody. Objekt má vlastní čističku odpadních vod, je i možnost napojení na obecní kanalizaci vedoucí v komunikaci před domem. Energetická náročnost budovy je B velmi úsporná.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme. Uvedená cena je včetně veškerého vybavení penzionu a restaurace.

V případě zájmu o prohlídku či více informací k nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a nemovitostí Vás provedeme.