Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej krásné chalupy v Novohradských horách

České Budějovice, Nové Hrady

Cena na vyžádání v RK

Nabízíme exkluzivně k prodeji krásnou chalupu s možností celoročního užívání v obci Vyšné vzdálené 7 km od Nových Hradů.

Jedná se o nemovitost s číslem popisným o zastavěné ploše 165 m2. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, obývací pokoj s výkonným krbem, kompletně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou a plynovým sporákem, prostorná ložnice a společenská místnost s dalším krbem. Součástí domu je zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a WC. Dům je částečně podsklepený a tento prostor je ideální pro zřízení např. soukromé vinotéky apod.
Dům má krásnou a prostornou půdu o výměře cca 130 m2, ve které je možné vybudovat další obytné místnosti. Střešní krytina domu je kompletně nová, dále byla v celém domě vyměněna okna. Součástí objektu je velká stodola, která je využívaná jako dílna a sklad. K domu náleží veliká, luxusně udržovaná zahrada o výměře 833 m2, na které se nachází altán, kamenný bazén, venkovní krb a množství vzrostlých keřů a stromů. Uzavřený dvůr poskytuje dokonalé soukromí. Před domem je další zahrada o výměře 569 m2, jejíž součástí je studna, na okraji zahrady protéká potok.

Chalupa je napojena na el. energii 230/400V, vlastní studna, kanalizace řešena septikem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, TV anténa, satelit.
Vybavení chalupy lze ponechat po dohodě za předem domluvených podmínek.

Chalupa je vhodná k trvalému i k rekreačnímu bydlení, velmi pěkná a klidná lokalita v krásné a čisté přírodě Novohradských hor, ideální pro aktivní odpočinek, cykloturistiku, houbaření, rybaření atd. Obec Vyšné má dobrou dostupnost (autobus, vlak) a veškerá občanská vybavenost je v Nových Hradech.