Volejte 602 232 109

Prodej komerčního domu Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou

14 699 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velice zajímavou investiční příležitost v podobě nemovitosti, zapsané v katastru nemovitostí jako víceúčelová stavba/stavba pro obchod, nacházející se v centru Týna nad Vltavou v ulici Puchmayerova.

Jedná se o dvě samostatné budovy umístěné v uzavřeném dvoře o výměře 130 m2, které jsou v zadní části spojené dvěma garážemi. V obou budovách je v přízemí umístěný fungující obchod a v patře se pak nachází nadstandardně velký byt. V levé budově se nachází obchod s ručním nářadím a v pravé budově pak květinářství.

Horní patro v levé budově fungovalo jako kancelář o celkové výměře 30 m2 včetně sociálního zařízení. Ze zadní části bytu o výměře 95 m2 je pak možno vystoupit do zahradní části.

Horní patro v pravé části má celkovou výměru 95 m2 a z tohoto bytu je možno vystoupit na terasu, kde je možnost příjemné relaxace. Z této terasy je pak možnost vystoupit do Brašovské uličky.

Oba obchodní prostory jsou v tuto chvíli tedy pronajaty stabilním nájemníkům, oba horní byty jsou prázdné a připraveny k pronajmutí.

Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění je zajištěno dálkovým teplovodem.

Prohlídku prodávané nemovitosti je možné domluvit na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

  Plocha zastavěná:  158 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha užitná:  236 m2  Voda:  Obecní
  Plocha zahrady:  5 031 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  6+kk  PENB:  „G“ – dočasně uvedená
  Lokalita:  Centrum obce  Poznámka:  Zastřešené stání pro 3 auta