Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej hotelu Bílý koníček Třeboň

Jindřichův Hradec, Třeboň

Cena na vyžádání v RK

Dovolujeme si Vám představit exkluzivní a jedinečnou nemovitost, která se nese v duchu historie.

Hotel Bílý koníček se nachází na Masarykově náměstí v Třeboni, je jedním z nejstarších objektů města Třeboně. Hotel Bílý koníček, dříve hotel „U koníčka“, byl původně vystavěn jako lovecký zámek rodu Rožmberků kolem roku 1544. Pozdně-renesanční stavba je oblíbenou destinací pro svoji typickou vnější architekturu.

Nejstarší historické knihy se bohužel nedochovaly, nicméně od roku 1750 je budova užívána jako restaurace a přibližně od začátku 20. století budova slouží jako hotel.

V přízemí objektu se nachází vstupní hala, ze které je vstup do restaurace s kapacitou 50 míst a do patra, kde se nachází 18 pokojů s 39 lůžky, v přízemí je dále kuchyně se zázemím a sklady, salonek, toalety, výtah a vstup na dvůr objektu.

Ve 2. nadzemním podlaží je celkem 9 pokojů (2x třílůžkový a 7x dvoulůžkový), 1 apartmán (čtyřlůžkový), kancelář, sklady pro čisté a špinavé ložní prádlo a schodiště na dvůr.

Ve 3. nadzemním podlaží se nachází celkem 8 pokojů (7x dvoulůžkový a 1x jednolůžkový).

Na dvoře objektu je terasa s kapacitou 36 míst, parkovací plocha pro 11 automobilů, 1x garážové stání, sklady, kolárna a byt o dispozici 1+1
V podloubí před objektem na Masarykově náměstí se nachází posezení s kapacitou 36 míst, dále je od města Třeboň pronajatá plocha na náměstí o kapacitě 50-60 míst.

Tento hotel se prodává včetně veškerého vybavení a zařízení viditelného na fotografiích.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Více informací o prodávané nemovitosti na www.bily-konicek.cz

Provoz hotelu má velmi zajímavé ekonomické výsledky, které budou předloženy vážným zájemcům při osobním jednání.