Volejte 602 232 109

Prodej dvougenerační chalupy Vimperk – Hrabice

Vimperk

8 495 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji hezký dvougenerační rodinný dům v okrajové části šumavské vesničky Hrabice, která se nachází pouhé 2 km od města Vimperk v okrese Prachatice.

Jedná se o nemovitost s uzavřeným dvorem, která prošla v posledních letech velice zdařilou rekonstrukcí a obsahuje dva samostatné byty s vlastními vchody, které jsou spojené chodbou v přízemí.

První byt je o celkové dispozici 4+1, kdy v přízemí se nachází velký obývací pokoj s kachlovými kamny, jídelnou a kuchyní, dále pak koupelna s vanou, samostatné WC a pokoj, který slouží jako pracovna. V patře jsou pak dále 2 velké ložnice se šatnami a u schodiště je pak komora, kde jsou připraveny rozvody pro případné vybudování koupelny.

Spojovací chodbou v přízemí se pak dostáváme po schodech do druhého bytu o dispozici 2+kk, který se skládá z prostorné kuchyně s obývákem, ložnice a koupelny a samostatného WC.

V přízemí domu je dále umístěna technická místnost (kotelna), kde je kotel na tuhá paliva s automatickým podavačem a dále pak elektrokotel. Dále se zde nachází krásný sklep s klenbou o výměře cca 20 m2, který slouží pro uskladnění potravin, nápojů atd.

Na uzavřeném dvoře se nachází krytá pergola s posezením s venkovní kuchyní pro chvíle relaxace a odpočinku, kvalitní dřevěné stání pro 3 auta, dřevník a další dřevěné stavby sloužící jako skladovací prostory.

Elektřina 230/400 V, voda a kanalizace obecní, na pozemku se dále nachází vlastní studna sloužící k zalévání zahrady.

Dům je udržovaný, ve velice dobrém technickém stavu.

Zastavěná plocha domu je přibližně 250 m2, plocha hezké udržované zahrady se vzrostlými keři je přibližně 1100 m2. Celková plocha všech pozemků je 1356 m2.

V okolí se nachází spousta příležitostí ke trávení volného času, výletů, cyklistiky a sportování (lyžařský areál Zadov-Churáňov, Kvilda, Borová Lada, Vimperk atd.) Za prodávanou nemovitostí se navíc nachází tenisový kurt u malé hospůdky Blázinec u Draka

Z chalupy je navíc úžasný výhled na Mařský vrch v obci Svatá Máří.

Prodávaný dům je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak pro rodinnou rekreaci nebo vzhledem k umístění i k podnikání v oblasti ubytovacích služeb.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

  Celková plocha:  1356 m2  Elektřina:  230/400 V
  Plocha zastavěná:  250 m2  Voda:  Obecní + vlastní studna
  Plocha zahrady:  1106 m2  Odpad:  Kanalizace
  Dispozice:  4+1 a 2+kk  PENB:  „G“ – dočasně uvedená
  Lokalita:  Okraj obce  Poznámka:  Kryté parkování pro 3 auta