Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej domu Suchdol nad Lužnicí

Jindřichův Hradec, Suchdol nad Lužnicí

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v Suchdole nad Lužnicí.

Dům o zastavěné ploše 645 m2 s uzavřeným dvorem a pozemkem o velikosti 1867 m2 je vhodný jako investiční nemovitost. V objektu jsou pronajaté 4 bytové jednotky o dispozici 2+1 o výměře 50-70 m2, kde součástí bytů jsou nebytové prostory o celkové výměře 140 m2 (2x garáž, kotelna, prádelna, dílna, sklady, kolny a technická místnost). Na celém objektu je vyměněna střešní krytina a v podkroví lze vybudovat další byty.

Na východní straně objektu se nachází kancelářské prostory o výměře 70 m2, které jsou součástí zpevněného pozemku za domem (1867 m2) se samostatným vjezdem a vchodem.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (el. energie 230/400 V, obecní vodovod, kanalizace, plynová přípojka je na hranici pozemku). Vytápění je kotlem (3x) na tuhá paliva.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení či ke komerčnímu využití, v blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost (lékař, obchody, úřad, škola, školka, pošta atd.).

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.