Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej Chaty Římov

České Budějovice, Kamenný Újezd

Cena na vyžádání v RK

Římov je významným Jihočeským poutním místem. Nachází se asi 14 km jižně od Českých Budějovic, na toku řeky Malše a zároveň asi 15 km od turistického a kulturního města Český Krumlov.
V Římově naleznete prakticky vše co potřebujete.
Lze si zde nakoupit v místním obchůdku Flop, dojít si na něco k snědku do zdejší restaurace s teráskou, či na točenou zmrzlinu.
Navštívit fotogalerii, knihovnu nebo Římskokatolickou Farnost.
Také zde nechybí pošta, základní škola a mateřská školka.
Další zajímavostí je Pašijová cesta a nádherná Římovská přehrada.
Pokud byste se v této lokalitě rozhodli bydlet celoročně, naleznete zde také veškeré řemeslné služby k využití od místních obyvatel.

Tato chata se nachází na samém kraji překrásného Římova, doslova obklopena nádhernou scenérií přírody z jedné strany chráněna lesem a z druhé políbena polem, měnícího se vzhledu dle ročního období, z jehož pozadí se ozývá splav řeky Malše.

Dispozice chaty je 3+KK. Zastavěná plocha je 60 m2 a obytná plocha 80 m2. V přízemí se nachází veranda s toaletou, dále velká obývací místnost s kuchyňkou, koupelna a ložnice se vstupem do podkroví, kde lze snížené místnosti využít též jako pokoje k přespání.
Chata je napojena na elektřinu, voda z vrtu je přivedena do chaty a vytápění je kamny na tuhá paliva, případně elektrickými přímotopy.

Pozemek k chatě je formou nájmu od Lesní správy a pily Kamenný Újezd. Smlouva se uzavírá vždy na dobu určitou a to na 5 let. Nájemné pozemku pod chatou, přístřeškem na auto a dřevníkem, je dohodnuto na 30 kč/m2/rok. Zbývající část pozemku je za dohodnutou cenu ve výši 10 Kč/m2/rok. Celková roční nájemné, které hradí stávající majitel za pronajatý pozemek celkem je 6.150 Kč.

Objekt je veden jako stavba pro rodinnou rekreaci a z tohoto důvodu nebude vyhotoven průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.