Volejte 602 232 109

Prodej chaty Horní Planá – Maňava

Český Krumlov, Horní Planá

7 895 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásnou chatu na Lipensku v Horní Plané, místní části zvané Maňava.

Jedná se o velkorysou chatu o dispozici 5+1 a zastavěné ploše 103 m2 se zahradou o výměře 989 m2, kde celá část tohoto pozemku je schválena územním plánem jako stavební pozemek (v případě zájmu je možné tento pozemek rozdělit a ve spodní části vybudovat další chatu).

Vstup do zvýšeného přízemí objektu je na chodbu, ze které jsou jednotlivé vstupy do obývacího pokoje, ze kterého je průchod přes kuchyni (v kuchyni je veškerá příprava a je potřeba dovybavit kuchyňskou linkou) a jídelnu zpět na chodbu, dále do koupelny s částečnou přípravou na saunu, toaletu a do podkroví. V jídelně je vstup do sklepa o celkové velikosti 11m2. V jižní části objektu se nachází prostorná terasa o velikosti 22 m2, vstup na terasu je z obývacího pokoje.

V podkroví chaty se nachází dva menší pokoje a větší ložnice se vstupem na balkón. Z chodby je dále výstup na prostornou půdu pro uskladnění sezónních věcí.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a má vlastní studnu (vrt 15m), odpad je řešen septikem, ale lze napojit na nově vybudovanou veřejnou kanalizaci (kanalizační přípojka je zřízena). Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a krbovými kamny v obývacím pokoji. Střešní krytina je vyrobena z kvalitního hliníku.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

Plocha pozemku: 1092 m2 Elektřina: 230/400 V
Plocha zastavěná: 103 m2 Voda: obecní vodovod
Plocha zahrady: 989 m2 Studna: ano
Dispozice: 5+1 Odpad: septik (možnost veřejné kanalizace)
Rok výstavby: 1996 PENB: „G“ – dočasně uvedená