Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej chalupy v Záblatí

Jindřichův Hradec, Záblatí

Cena na vyžádání v RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji udržovanou chalupu v nádherné jihočeské vesničce Záblatí (okr. Jindřichův Hradec).

Nadstandardní chalupa o dispozici 6+kk se nachází přímo na návsi a díky uzavřenému dvoru poskytuje naprosté soukromí. Po vstupu do domu se nachází chodba, ze které se vlevo vchází do prostorného obývacího pokoje s kuchyní o výměře 42 m2. Tento prostor je rozdělen na dvě části: obývací a jídelní část s kuchyní. V obývací části je položena dřevěná podlaha, na zbývajícím prostoru je dlažba. Stylová, kompletně vybavená kuchyňská linka je zděná a svým designem skvěle zapadá do charakteru venkovského obydlí. V kuchyni je francouzské okno do dvora.
V pravém traktu domu jsou dvě ložnice spojené koupelnou a toaletou, v zadní části se nachází další pokoj o výměře 30 m2, ze kterého je přímý vstup do dvora. Za tímto pokojem je ještě jedna menší kuchyně.
V patře domu se nachází dva nadstandardně velké pokoje: dětský pokoj o výměře 55 m2 a ložnice 85 m2 s krbovými kamny, ve které je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na patře je dále prostorná šatna.
Rekonstrukce domu proběhla před 20lety, dům má kvalitní dřevěná okna, vytápění části domu je pomocí el. přímotopů, zadní část domu je vytápěna pomocí krbových kamen s výměníkem s rozvodem do topení. Voda je obecní a na zahradě je vlastní studna (vrt 100 m), odpad je řešen septikem s přepadem.
Součástí dvora je garáž o výměře 32 m2 s vjezdem z boční ulice. Garáž slouží zároveň jako skladovací prostor.
Na uzavřeném dvoře o výměře cca 150 m2, který je z části zatravněný a z části dlážděný, je v zemi kompletní příprava (rozvody) pro bazén.
Za domem je dále menší pozemek o výměře cca 30 m2.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Dům je k prodeji včetně veškerého vybavení a spotřebičů.
V obci je menší prodejna potravin a hospůdka. Vzdálenost do Lomnice nad Lužnicí je 4 km, do Třeboně 12 km. Praha je vzdálena 120 km.
Obec Záblatí se nachází v CHKO Třeboňsko, nedaleko obce protéká Zlatá stoka, za vesnicí se nachází Záblatský rybník a okolní krajina je ideální pro aktivní odpočinek, cykloturistiku, houbaření, rybaření, atd.