Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej chalupy v obci Těšovice

Domažlice, Srbice

2 495 000 Kč s provizí RK

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovanou chalupu na okraji malebné vesnice Těšovice, okr. Domažlice v Plzeňském kraji.

Chalupa má základní dispozici 3+1 o zastavěné ploše 140 m2 a dvě zahrady o výměrách 329 m2 a 110 m2.

V přízemí domu se nachází chodba se vstupem do obývacího pokoje, kuchyně a dále pak schodiště s výstupem do 2 podkrovích pokojů, které jsou těsně před dokončením a potřebný materiál je již zakoupený a připravený. Přízemní část domu je plně a funkčně vybavena.

Z kuchyně dále procházíme do samostatné chodby, kde jsou vstupy na toaletu a do koupelny s masážním sprchovým koutem.

Vedle obytné části domu jsou veliká dřevěná vrata se vstupem do prostorné stodoly. Na přední straně zahrady jsou dvě terasy. Nalezneme zde také uměle vytvořené jezírko, do kterého stéká dešťová voda z části objektu.
Celý objekt prošel zdařilou rekonstrukcí fasády, oken a dveří, celého krovu a střešní krytiny.

Voda do domu je napojena z vlastní studny, kanalizace je obecní. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva s rozvodem po celém domě. Rozvody elektřiny v mědi s přípojkou na 230/400 V.

Dům je ve velice dobrém technickém stavu bez nutnosti okamžité investice. Velikou přidanou hodnotou nemovitosti je její poloha a umístění na samém konci vesnice s volným výhledem na louky a lesy.
Těšovice jsou klidná obec nacházející se 45 km od Plzně, 20 km od Domažlic a 25 km od Klatov.

Jednou ze zajímavostí této lokality jsou novodobé menhiry u Těšovic nedaleko Kolovče.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.