Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej chalupy Pernek – Hory

Český Krumlov, Horní Planá

5 495 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji krásnou zděnou chalupu na Lipensku v Horní Plané, místní části zvané Pernek – Hory.

Jedná se o zděný dům o dispozici 3+1 a zastavěné ploše 89 m2 a svahovitou zahradou o výměře 459 m2. Dům je vystavěn na velice kvalitní, kamenné podezdívce.

V přízemí domu je umístěna prostorná garáž o výměře 25 m2 a dále pak praktický sklad spojený s koupelnou s WC, která slouží zároveň jako prádelna. Dále se zde nachází dřevník na uskladnění potřebného nářadí atd. Vedle domu je pak dřevěná kůlna pro uložení dřeva.

Přes schody se pak dostaneme do zvýšeného přízemí domu na chodbu, ze které jsou jednotlivé vstupy do obývacího pokoje spojeného s kuchyní dále se zde nachází koupelna s vanou a WC. Z obývacího pokoje je pak výstup na terasu s krásným výhledem do okolní krajiny.

Vpravo od vchodu do domu je pak umístěna dřevěná krytá pergola s krbem pro klidný a nerušený odpočinek.

V podkroví domu se dále rozkládají 2 samostatné ložnice a prostorná chodba, kde jsou umístěna další dvě lůžka.

Nemovitost je napojena na vlastní vrtanou studnu s vrtem o hloubce 75 m, který je dostatečně vydatný a bezproblémově dodává vodu v každém ročním období.

Odpad je řešen septikem.

Vytápění je zajištěno krbovými kamny s výměníkem a radiátory po celém domě.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Součástí prodeje je i spoluvlastnický podíl na překrásné, soukromé pláži, která je vzdálena pouze několik minut chůze od prodávaného domu! Obrovskou výhodou této soukromé pláže je fakt, že přístup na ní mají pouze určití majitelé, čímž je zajištěné naprosté soukromí a klid. Cizím lidem je zde vstup zakázaný.

Jestli Vás nabízená nemovitost zaujala, neváhejte a zavolejte!

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

Plocha pozemku:548 m2Elektřina:230/400 V
Plocha zastavěná:89 m2Voda:Vrtaná studna 75 m
Plocha zahrady:459 m2Odpad:Septik
Dispozice:3+1PENB:„G“ – dočasně uvedená
Garáž:Anopoznámka:Vlastní pláž