Volejte 602 232 109

Prodej chalupy Horní Planá – Maňava

Český Krumlov, Horní Planá

4 895 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásnou chalupu na Lipensku v Horní Plané, místní části zvané Maňava.

Jedná se o velkorysý dům o dispozici 5+1, zastavěné ploše 103 m2 se zahradou o výměře 494 m2.

Vstup do zvýšeného přízemí objektu je na chodbu, ze které jsou jednotlivé vstupy do obývacího pokoje, ze kterého je průchod přes kuchyni (v kuchyni je veškerá příprava a je potřeba dovybavit kuchyňskou linkou) a jídelnu zpět na chodbu, dále do koupelny s částečnou přípravou na saunu, toaletu a do podkroví. V jídelně je vstup do sklepa o celkové velikosti 11m2. V jižní části objektu se nachází prostorná terasa o velikosti 22 m2, vstup na terasu je z obývacího pokoje.

V podkroví domu se nachází dva menší pokoje a větší ložnice se vstupem na balkón. Z chodby je dále výstup na prostornou půdu pro uskladnění sezónních věcí.
Dispoziční řešení a velikosti jednotlivých místností naleznete na přiloženém půdorysu.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod (samospád) a má vlastní studnu (vrt 15m), odpad je řešen septikem, ale lze napojit na nově vybudovanou veřejnou kanalizaci (kanalizační přípojka je zřízena). Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a krbovými kamny v obývacím pokoji. Střešní krytina je vyrobena z kvalitního hliníku.

K nemovitosti je dále možné přikoupit i vedlejší pozemek o výměře 495 m2, kde celá část tohoto pozemku je schválena územním plánem jako stavební (v případě zájmu je možné na tomto pozemku vybudovat další chatu/chalupu).

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

Plocha pozemku: 597 m2 Elektřina: 230/400 V
Plocha zastavěná: 103 m2 Voda: obecní vodovod (samospád)
Plocha zahrady: 494 m2 Studna: ano
Dispozice: 5+1 Odpad: septik (možnost veřejné kanalizace)
Rok výstavby: 1996 PENB: „G“ – dočasně uvedená