Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej bytu 4+1 s balkónem v Českých Budějovicích

České Budějovice, České Budějovice

4 350 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 a výměře 70 m2 v klidné části města České Budějovice v ulici Nádražní.

Příjemný a prosvětlený byt se nachází v 6. podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem. Dispozice bytu nabízí předsíň, ze které se vstupuje do pokoje s balkónem. Dále je zde vstup do obývacího pokoje s balkónovými dveřmi se zábradlím, kuchyně a samostatné toalety. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice a z kuchyně do dětského pokoje a do koupelny. Koupelna s toaletou je v původním, ale udržovaném stavu. Byt je situován na perfektním a klidném místě v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. K bytu náleží prostorný sklep a možnost využití veliké společné kolárny v domě. Společné prostory domu jsou chráněny kamerovým systémem se záznamem. Na každém patře této části panelového domu jsou pouze 2 bytové jednotky.

Bytový dům prošel celkovou a zdařilou rekonstrukcí a jeho okolí je obklopeno zelení a dostatkem parkovacích možností.

Byt je ideální volbou bydlení pro rodinu s dětmi případně i jako investice.

V bytě je nyní velice slušný a solventní nájemce, který může po dohodě nadále dlouhodobě setrvat.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme a zajistíme pro Vás ty nejvýhodnější podmínky.