Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej bytu 3+1 Suchdol nad Lužnicí

Jindřichův Hradec, Suchdol nad Lužnicí

2 895 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 (upravený z původního bytu 2+1) o celkové výměře 64 m, který se nachází ve 2. patře panelového domu, umístěného na sídl. 17. listopadu v Suchdole nad Lužnicí.

Bytový dům prošel celkovou revitalizací (zateplení, fasáda, okna atp.). Je zde také nový výtah, plánuje se výměna balkonů.

Po vstupu do bytu vcházíme do chodby, ze které jsou jednotlivé vstupy do kuchyně, obývacího pokoje, šatny, komory a na toaletu. Z kuchyně je vstup na balkon a do koupelny, z obývacího pokoje je vstup skrze ložnici do dětského pokoje. Dispoziční řešení a velikosti jednotlivých místností naleznete na přiloženém půdorysu.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, škola, školka, dětské hřiště, lékárna, pošta, atd.). Kolem domu je bezproblémové parkování.

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

 Dispozice:  3+1  Sklep:  ano
 Plocha obytná:  64 m2  Parkování:  veřejné
 Podlaží:  2. patro (3.NP)  Vlastnictví:  osobní
 Balkon:  ano  PENB: „G“ – dočasně uvedená