Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej bytu 3+1 s lodžií České Budějovice

České Budějovice

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 o celkové výměře 78 m včetně lodžie. Jedná se o zděný bytový dům o 4 patrech bez výtahu, kde samotná bytová jednotka je situována ve druhém patře.

Byt se nachází v městské části Suché Vrbné v ulici Pod Lékárnou. Zastávka MHD je cca 100 m od domu (linky 9 – 10 a 13) s velmi dobrou a pohodlnou dostupností centra Č. Budějovic.

Po vstupu do bytu vcházíme do chodby, ze které jsou jednotlivé vstupy do kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, ložnice s lodžií, pokoje, na samostatnou toaletu a do šatny. Z kuchyně je vstup do koupelny a obývacího pokoje. Ložnice s lodžií a pokoj mají okna do uvedeného vnitrobloku.

Dispoziční řešení a velikosti jednotlivých místností naleznete na přiloženém půdorysu.

Samotný byt je v udržovaném, funkčním, ale původním stavu. V bytě jsou nová plastová okna, nová je elektroinstalace ve společných prostorech, vodovodní instalace ve stoupačkách a domovní zvonková tabla.

K bytu je dále k dispozici sklep o velikosti cca 7 m2 (1,55 m x 4,45 m).

Veškeré služby a kompletní občanská vybavenost je v bezprostředním okolí domu. Před domem je v celé délce klidné spojovací ulice parkovací pruh. V mezibloku za domem je klidný uzavřený prostor s parkovou úpravou se vzrostlými stromy a trávníkem.

Energetická třída D méně úsporná.

V případě více zájemců upřednostníme zájemce s nejvyšší nabídnutou cenou.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

 Dispozice:  3+1  Sklep:  ano
 Plocha obytná:  78 m2  Parkování:  veřejné
 Podlaží:  2. patro (3.NP)  Vlastnictví:  osobní
 Lodžie:  ano  PENB: „D“ – méně úsporná