Volejte 602 232 109

Prodej bytu 3+1 s lodžií a garáží Třeboň Domanín

Jindřichův Hradec, Třeboň

3 350 000 Kč s provizí RK

Exkluzivně nabízím k prodeji byt v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1 s lodžií a podlahové ploše 73 m2. Bytová jednotka se nachází ve 2. patře zděného bytového domu, umístěného v obci Domanín, 4 km od Třeboně.

Byt prošel téměř kompletní rekonstrukcí (výmalba celého bytu, vinylové podlahy, nově obložená koupelna, nová toaleta, renovace obložek a nové dveře, obložení kuchyňské linky).
Kuchyňská linka a vybavení obývacího pokoje je vizuálně navrženo pouze pro inspiraci.
Dispoziční řešení a velikosti jednotlivých místností naleznete na přiloženém půdorysu.

K bytu náleží velice prostorná garáž o velikosti 18.3 m2, za kterou je dále prostorná místnost o velikosti cca 10 m2, kterou lze využít jako sklep, vlastní kolárnu nebo dílnu. Z této přízemní části lze projít směrem ke kotli, který je na tuhá paliva. V této části je další sklep patřící k bytu, a to o velikosti 2,5 m2.

Další zajímavostí je vymezený prostor pro zahrádku a venkovní dřevěná kůlna o velikosti 16,5 m2, kterou lze využít též jako dílnu, sklad dřeva nebo po úpravě jako pergolu či přístřešek na auto.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci, velkou výhodou v této době je vytápění bytu kotlem na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem.

Veškerá občanská vybavenost je ve 4 km vzdálené Třeboni (obchody, restaurace, škola, školka, dětské hřiště, lékárna, pošta, atd,), v samotné obci se nachází obchod s potravinami, hospůdka a sportcentrum (fitness, jóga, zumba, atp.)

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

  Plocha obytná:  73 m2  Dispozice:  3+1
  Patro:  2.  Zařízení bytu:  nezařízeno
  Výtah:  ne  Parkování:  ano – garáž
  Sklep:  ano  PENB: „G“