Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej bytu 2+kk s lodžií a parkovacím stáním Třeboň

Třeboň

4 800 000 Kč s provizí RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+kk o celkové výměře 71 m. Jedná se o zděný bytový dům z roku 2012 s výtahem, kde samotná bytová jednotka je situována ve druhém patře (3. nadzemním podlaží).

Po vstupu do bytu vcházíme do chodby, ze které jsou jednotlivé vstupy do propojené kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje, ložnice, do koupelny a na samostatnou toaletu. Z obývacího pokoje a z ložnice je vstup na prostornou lodžii o výměře 8 m2. K dispozici je dále praktický skládek umístěný u vchodu do bytové jednotky.

Dispoziční řešení a velikosti jednotlivých místností naleznete na přiloženém půdorysu.

Parkování je k dispozici přímo u domu na vyhrazeném parkovacím stání v osobním vlastnictví.

Vytápění bytu je řešeno elektrokotlem, ohřev teplé vody pomocí el. bojleru.

Měsíční provozní náklady činí 1.783 Kč (zálohy SVJ – fond oprav, vodné, stočné, úklid atd.) + spotřebovaná elektrická energie.

Apartmán je situován v bezprostředním sousedství Lázní Aurora a touto polohou je vhodný jak pro rekreační nebo investiční účely.
Třeboňská realitní s.r.o. nabízí svým zákazníkům kompletní správcovský servis, který je vhodný zejména pro klienty, kteří mají v úmyslu svůj byt pouze občasně využívat. V období, kdy nemovitost není obsazena majiteli, je naší dceřinou společností Agentura Třeboň byt obsazovaný formou krátkodobého ubytování.
Agentura Třeboň zajišťuje kompletní ubytovací servis, který zahrnuje veškeré služby související s obsazováním apartmánů a jejich provozem (založení profilu na prodejních kanálech, vyřízení rezervace, předání a následné převzetí apartmánu, výměnu lůžkovin, ručníků a hygienických potřeb až po celkový úklid a další zákonné povinnosti s tím spojené). Více informací naleznete na www.agenturatrebon.cz

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, škola, školka, dětské hřiště, pošta atd.).

Energetická třída C úsporná

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

 Dispozice:  2+kk  Sklep:  ano
 Plocha obytná:  63 m2  Parkování:  ano
 Podlaží:  2. patro (3.NP)  Vlastnictví:  osobní
 Lodžie:  ano  PENB: „C“ – úsporná