Volejte 602 232 109

Prodej apartmánů Rezidence Petra Voka Třeboň

Jindřichův Hradec, Třeboň

Cena na vyžádání v RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji celkem 18 investičních apartmánů o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 7 mezonetových apartmánů s točitým schodištěm. Součástí nabízených bytů je vlastní terasa a soukromé parkovací stání.

Jedná se o apartmány v rekonstruovaném objektu bývalé restaurace v atraktivní lokalitě, kdy přímo před objektem vede cyklistická stezka.

Jednotlivé apartmány jsou vybaveny moderní koupelnou, vinylovou podlahou, interiérovými dveřmi, přípravou pro kuchyňskou linku a terasou. Ke každému apartmánu náleží soukromé parkovací stání. V areálu bude nově vybudovaná kolárna. Vytápění jednotlivých apartmánů je řešeno vlastním elektrokotlem.

Více informací naleznete na webových stránkách www.rezidencepetravoka.cz

Správa investičních apartmánů:

Třeboňská realitní s.r.o. nabízí svým zákazníkům kompletní správu krátkodobých pronájmů, která je vhodná zejména pro klienty, kteří mají v úmyslu apartmán využívat pouze občasně. V období, kdy apartmán není užíván majiteli, je naší dceřinou společností Agentura Třeboň byt pronajat formou krátkodobého ubytování.

Agentura Třeboň zajišťuje kompletní ubytovací servis, který zahrnuje veškeré služby související s obsazováním apartmánů a jejich provozem (založení profilu apartmánu na prodejních kanálech, vyřízení rezervace, předání a následné převzetí apartmánu, výměnu lůžkovin, ručníků a hygienických potřeb až po celkový úklid apartmánu a další zákonné povinnosti s tím spojené).

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Financování nemovitosti hypotečním úvěrem Vám rádi zajistíme.