Volejte 602 232 109
Nemovitost je prodána

Prodej komerčního domu v historickém centru Třeboně

Jindřichův Hradec, Třeboň

5 990 000 Kč s provizí RK

Nabízíme k prodeji dům s komerčními prostory ve velmi atraktivní lokalitě v centru města Třeboně v ulici Husova.

Jedná se o řadový dům, ve kterém se nachází celkem 6 komerčních prostorů, jehož zastavěná plocha činí 178 m2. Stavba je částečně podsklepená, se dvěma nadzemními podlažími a nevyužité půdy. Součástí objektu je menší dvorek o výměře 29 m2.

V přízemí se nachází dva komerční prostory se vstupy z ulice Husova, jeden o výměře 24 m2, druhý prostor má celkovou výměru 55,8 m2, k němuž náleží sklad, kuchyňka a sociální zázemí. V přízemí objektu se dále nachází technická místnost s kotlem pro 2. NP a vstup do sklepa o výměře 23 m2.

V mezipatře domu je kancelář s chodbičkou o výměře 25 m2.

Ve druhém nadzemním podlaží je bývalý byt o dispozici 1+1, který je v současné době využíván jako zasedací místnost, dále 2 samostatné kanceláře, 3 sklady a sociální zázemí.

Dům je napojen na kompletní veřejné inženýrské sítě. Vytápění 1. NP je zajištěno elektrickými přímotopy, 2. NP je vytápěno plynovým kotlem.

Stáří domu se odhaduje na cca 319 let a v průběhu let došlo k běžné údržbě objektu. V současné době jsou pronajaté oba komerční prostory v 1. NP a majiteli je využívaná zasedací místnost ve 2. NP.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku či více informací k nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a nemovitostí Vás provedeme.

 

 Plocha zastavěná:  178 m2  Elektřina:  230 V
 Plocha užitná:  307 m2  Voda:  dálkový vodovod
 Plocha obchodní:    48 m2  Odpad:  veřejná kanalizace
 Plocha kancelářská:  132 m2  Plyn:  ano
 Sklady:   37 m2  PENB:  „G“ – nebyl dodán